Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Lubień

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka rolna

Lubień,łódzkie

140 920 zł21 680 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka ze starym domem i budynkami gospodarczymi w miejscowości Lubień gmina Rozprza. Teren o powierzchni łącznej powierzchni 21 680m2 składa się z pięciu działek. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Lubień

Lubień,małopolskie

3 500 000 zł1 200 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna w Lubniu składająca się z trzech budynków o łącznej funkcji handlowo-usługowej, zlokalizowana w doskonale widocznym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł2 400 m² 129,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2400 metrów kwadratowych z pięknym widokiem przy lesie. To miejsce to nie tylko niesamowita sceneria,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 025 m² 197,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w Lubniu, powiat myślenicki - już w tym roku budowlana. W samym sercu Beskidu Wyspowego, w miejscu, gdzie poranki witają złotym światłem, a wieczory otula cisza, czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Budynek użytkowy Lubień

Lubień,małopolskie

3 990 000 zł1 000 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:13 500 m²

3 999 000 tys. zł ekskluzywna inwestycja na peryferiach lubnia! Lokale użytkowe z ogromnym potencjałem! Przedstawiamy wyjątkową ofertę inwestycyjną, która spełnia najbardziej wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lubień

Lubień,małopolskie

640 000 zł170 m² 37,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:870 m²

Szanowni Państwo oferujemy na sprzedaż Dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż przestronny, solidny dom o powierzchni użytkowej 170 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Lubień

Lubień,lubuskie

150 000 zł110,80 m² 1 353,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:836 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku wolnostojącego w miejscowości Lubień ok 10 km od Ośna Lubuskiego w kierunku Sulęcina (lubuskie). Budynek został wybudowany w 1975 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Lubień

Lubień,małopolskie

510 000 zł190 m² 2 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:16 m²

Szukasz miejsca, gdzie cisza, natura i komfort życia spotykają się w jednym punkcie? Poznaj wyjątkową nieruchomość położoną w Krzeczowie na pięknej, widokowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Lubień

Lubień,małopolskie

3 900 zł188 m² 20,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Lokalizacja: lubień, powiat myślenicki (między Krakowem a Zakopanem) Powierzchnia budynku: 188 m Powierzchnia działki: 1305 m Typ nieruchomości: budynek usługowo-mieszkalny + stodoła.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lubień

Lubień,łódzkie

849 000 zł268,85 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 056 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Lubień (powiat łęczycki), z bardzo dobrym dojazdem do Łęczycy oraz dogodnym dostępem do komunikacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lubień

Lubień,łódzkie

1 347 000 zł155,41 m² 8 667,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 638 m²

Zanim zdecydujesz, czy chcesz się przeprowadzić do tego domu, odpowiedz sobie na jedno pytanie: czy chcesz mieszkać w miejscu, które będzie spełnieniem Twoich marzeń? Jeśli odpowiedź brzmi tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lubień

Lubień,małopolskie

499 000 zł188 m² 2 654,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lubień

Lubień,łódzkie

105 000 zł1 615 m² 65,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 1615 m (numer działki: 71/2). To idealna propozycja dla osób, które chcą uciec od miejskiego zgiełku, nie rezygnując z dobrej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lubień

Lubień,małopolskie

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

| mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży kameralnej nieruchomości, składającej się z działki o powierzchni 6 arów, zabudowanej domkiem letniskowym (całorocznym).

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

550 000 zł4 003 m² 137,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

a sprzedaż, wyjątkowa działka z bezpośrednim dostępem do lasu, zlokalizowana w woj. małopolskim w miejscowości Pcim. Działka o łącznej powierzchni 4003 m.kw wraz z drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lubień +4 km

150 000 zł982 m² 152,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 9,82 ara, położona w malowniczej miejscowości Pcim. Nieruchomość idealna pod budowę domu jednorodzinnego zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lubień +4 km

140 000 zł1 427 m² 98,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Pcim - Przepiękna widokowa działka budowlana 14 arów Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzchni 16 arów, położona w miejscowości Pcim w spokojnej i widokowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lubień +4 km

192 000 zł1 600 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pcim - Przepiękna widokowa działka budowlana 16 arów Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzchni 16 arów, położona w miejscowości Pcim w spokojnej i widokowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lubień +4 km

88 000 zł1 200 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli marzysz o miejscu z widokiem na góry i bliskością natury, ta działka w Pcimiu spełni Twoje oczekiwania. Z jej terenu rozpościera się piękny widok na Beskid Wyspowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lubień +4 km

199 000 zł3 100 m² 64,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 31 arów położona w Pcimiu. Nieruchomość posiada prawny dostęp do drogi publicznej, co gwarantuje pełną swobodę w korzystaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lubień +4 km

Działka budowlana

Krzczonów

399 000 zł5 000 m² 79,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana 50 ar Krzczonów (okr. Myślenice) Lokalizacja Działka położona w urokliwym Krzczonowie, gmina Myślenice zaledwie kilka kilometrów od Tokarni i świetny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lubień +5 km

449 000 zł80 m² 5 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni ok. 80 m, położony w miejscowości Krzczonów, w gminie Tokarnia, powiat myślenicki. Nieruchomość obejmuje działkę zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lubień +5 km

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana 10 ar Krzczonów (okr. Myślenice) Lokalizacja Działka położona w urokliwym Krzczonowie, gmina Myślenice zaledwie kilka kilometrów od Tokarni i świetny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lubień +5 km

440 000 zł4 100 m² 107,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Krzczonów, przy trasie na Zawadkę, w nowym i dynamicznie rozwijającym się rejonie turystycznym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lubień +5 km

125 000 zł786 m² 159,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpocząć! Oferujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 786 m , położoną w malowniczej miejscowości Krzczonów (nr 679),.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lubień +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Lubień

Lubień,małopolskie

390 000 zł5 585 m² 69,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno - budowlana. Sprzedaż w całości. Dobry dojazd. Okolica cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubień

Lubień,małopolskie

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:661 m²

Na sprzedaż klimatyczny domek letniskowy w Lubniu idealny na weekendowe wypady lub jako baza całoroczna! Z przyjemnością prezentujemy Państwu urokliwy domek letniskowy o powierzchni ok. 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lubień

Lubień,lubelskie

69 000 zł2 500 m² 27,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działka budowlana w miejscowości Lubień gmina Wyryki. Powierzchnia- 2500m2 Lokalizacja: -4 min do Wyryk -17 min do Włodawy Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubień

Lubień,łódzkie

229 000 zł117 m² 1 957,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 367 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 117 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 2367 m , w miejscowości Lubień, gmina Rozprza. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubień

Lubień,małopolskie

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:661 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubień

Lubień,lubuskie

460 000 zł68 m² 6 734,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Sprzedam przestronne mieszkanie na parterze o powierzchni 68.3 m2 położone w miejscowości Lubień woj.Lubuskie. W skład lokalu wchodzą 3-pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz balkon. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lubień

Lubień,małopolskie

590 000 zł264 m² 2 235 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Rezerwacja. Dom położony w centrum Lubnia. Przedstawiamy do sprzedaży dom czterokondygnacyjny o powierzchni 264m2, garaż dwustanowiskowy oraz budynek gospodarczy. Na pierwszym poziomie mamy dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubień

Lubień,lubuskie

385 000 zł52 m² 7 475,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dzień dobry. Mam do sprzedania mieszkanie 51,50 m we wsi Lubień. 2 pokoje , korytarz , kuchnia , łazienka ,wc, balkon , piwnica - kotłownia. Szopka , miejsca parkingowe. Jest wspólnota mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lubień

Lubień,lubelskie

100 000 zł3 000 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzialka budowlana w ksztalcie kwadratu. Piekna dzialka. Na dzialce jest domek drewniany pokryty blachodachowka. Studnia i elektrycznosc. Spokojna okolica. Blisko sklep spozywczy, kosciol. W 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubień

Lubień,małopolskie

649 000 zł188 m² 3 452 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości w Lubniu, powiat myślenicki, w dogodnej lokalizacji, w pierwszej linii zabudowy, na styku trzech kierunków ulic (na załączonej grafice opis kierunków).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lubień

Lubień,małopolskie

140 000 zł1 018 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dotyczy działki o powierzchni 1018 m2, położonej w Lubniu. Działka znajduje się na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczonym symbolem mn (tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lubień

Lubień,wielkopolskie

175 000 zł4 368 m² 40,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż malowniczą działkę położoną w miejscowości Lubień (gmina Miedzichowo, powiat nowotomyski, województwo wielkopolskie). Działka z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lubień

Lubień,małopolskie

120 000 zł979 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta dotyczy działki o powierzchni 979 m2, położonej w Lubniu. Działka znajduje się na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczonym symbolem mn (tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Lubień

Lubień,małopolskie

259 000 zł47 m² 5 510,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:724 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż domek letniskowy o powierzchni ok 47m2 położony w miejscowości Lubień. Budynek został przywieziony z Podhala w latach 70' i posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lubień

Lubień,małopolskie

76 900 zł977 m² 78,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż widokowa działka budowlana w pobliżu głównej drogi Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej z dobrym dojazdem bliskość terenów zielonych Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubień

Lubień,małopolskie

389 000 zł90 m² 4 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Kameralny dom na sprzedaż Nasze biuro oferuje Państwu na sprzedaż nieduży dom położony w miejscowości Lubień. Dom ma pow. około 90m2 W skład nieruchomości wchodzi -parter: łazienka,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij